Turite klausimų? +370 610 22002

Konsultantai

HUBERTAS PETRUŽISHubertas-Petružis

Lean ekspertas-praktikas, dirbantis verslo procesų tobulinimo, strategijos formavimo ir darbuotojų įgūdžių lavinimo srityse. Turi 15 metų konsultacinio darbo ir didelę vadovavimo patirtį.

Pagrindinė veiklos sritis – kompanijų procesų optimizavimas, t.y. Lean sistemos, Šešių Sigma (Six Sigma) ir Kaizen praktinis taikymas.

Procesų tobulinimo srityje pradėjo dirbti nuo 2002 metų. 2005 metų, dirbdamas Libros grupės Organizacijos vystymo direktoriumi inicijavo Lean sistemos diegimą šios grupės gamyklose. Šiame projekte bendradarbiavo su Hitoshi Takeda – tarptautiniu mastu žinomu gamybos ekspertu ir SPS Management Japan vadovu.
Nuo 2008 dirba, kaip nepriklausomas ekspertas ir padeda kompanijoms sustiprinti jų rinkos pozicijas per efektyvesnius procesus, aiškią rinkos strategiją, geresnį resursų valdymą ir aktyvų darbuotojų įtraukimą į tobulinimo veiklą.

Bendradarbiauja su Lean ekspertais iš JAV, Vokietijos ir Japonijos, rengia studijų keliones į pažangias Japonijos kompanijas.

TETSUYA IMURA

Tetsuya Imura

Tetsuya Imura yra SPS Management Consultants Deutchland, GmbH vyresnysis konsultantas ir japonojoje veikiančios konsultacinės kompanijos STI Co., Ltd. vadovas.

T.Imura turi daugiau nei 20-ties metų praktinio Sinchroninės/Lean gamybos sistemos taikymo patirtį.

Nuo 1989 m. dirbo Omron kompanijoje (vienas didžiausių Japonijos medicininės įrangos gamintojų), įvairiose vadovaujančiose Sinchroninės/Lean gamybos sistemos diegimo pozicijose.
Pastaraisiais metais T. Imura konsultuoja Sinchroninės/Lean gamybos sistemos diegimo klausimais Vokietijos, Belgijos, Italijos, Japonijos, Lietuvos ir kitų šalių įmones.