Turite klausimų? +370 610 22002

Lean mokymo centras

APIE LEAN MOKYMO CENTRĄ

Nuo 2017 sausio pradėjo veikti pirmasis ir vienintelis Lietuvoje Lean mokymo centras (LMC). Jame vyksta tiek atviros, tiek vidinės (skirtos konkrečiai įmonei) mokymo programos.

LMC programos sukurtos ir veikia taikant simuliacinių (imitacinių) pratybų metodą. Kitaip sakant, yra imituojami gamybiniai arba paslaugų procesai (mokymų dalyviai gamina realius gaminius arba sukuria ir teikia tam tikras paslaugas) ir tipinės jų veikimo situacijos bei problemos. Šių procesų gerinimui naudojami tam tikri Lean sprendimai ir įrankiai, kurie yra pristatomi dalyviams trumpų teorinių epizodų metu.

 

Mokymai pasižymi dideliu interaktyvumu, komandiniu darbu, dalyviams suteikiamos galimybės realizuoti savas tobulinimo idėjas. Kai kuriuose mokymo moduliuose naudojama speciali technologinė procesų valdymo įranga, leidžianti matuoti ir vizualizuoti procesų būseną realiu laiku.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Norėčiau dar kartą padėkoti už mokymus.

Man labai patiko mokymai, nes visas dėmesys buvo skirtas praktinėms užduotims, kurios leido įsisavinti teoriją per savo patirtį. Pati užduotis buvo labai aiški, įdomi, sutelkianti komandiniam darbui. Tokios dvi dienos realaus darbo takto ritmu yra vertingesnės negu 10 perskaitytų knygų.

Tokio tipo mokymus rekomenduočiau tiek pradedantiems leanistams  tiek vadovams, meistrams, komandų lyderiams. UAB „Mano būstas“ rekomenduosiu šituos mokymus ypatingai mūsų darbų vadovams.

 

Violeta Ališauskienė

Veiklos efektyvinimo projektų vadovė, UAB „Mano Būstas “

Didinti veiklos efektyvumą šiandien ypatingai aktualu, ir LEAN sistema padeda tai pasiekti. Norint sėkmingai ją diegti, vien žinoti LEAN principus nepakanka – čia ypatingai svarbūs kiekvieno asmeniniai ir komandiniai procesų tobulinimo įgūdžiai. Džiaugiamės įgiję ne tik teorinių procesų tobulinimo žinių, bet ir turėję galimybę mokytis iš praktikų ir praktinių pavyzdžių. Šie mokymai – tai prasminga patirtis, turinti išliekamąją vertę, kuri mums padės tobulinti komandos mąstymą ir veiklos procesus.

 

Dainius Vareika
Gamybos vadovas, UAB Altas komercinis transportas
2016 m. sausio 5-6 dienomis dalyvavau seminare Lean sistemos pagrindai, kurio metu sužinojau kas yra Lean, bei kokie nuostoliai yra mūsų procesuose.
Labai patiko praktinė užduotis, kuri simuliavo visą gamybą nuo užsakymo pradžios iki jo įvykdymo. Pats pajutau kaip galima pagerinti ir pagreitinti visą procesą, įsitikinau, kad net maži pakeitimai procese daro labai didelę įtaką efektyvumo kėlimui, o visą procesą pakartojus, takto laikų efektas būdavo dar geresnis.
Norėčiau padėkoti už įgytą gerą patirtį, kurią galėsiu panaudoti savo darbe.

Martynas Šventickas
Gamybos efektyvumo koordinatorius, AB „Vilniaus baldai“

 

Noriu pasidžiaugti bei padėkoti savo ir kolegų vardu už mokymus, naudingai praleistas laikas, išsami medžiaga ir informacija. Tikrai žinau, kad gautas žinias pritaikysiu darbe bei pasidalinsiu su kolegomis.

Jonas Salietis

Gamybos proceso koordinatorius, UAB  „Paroc Lietuva“

Dėkui už profesionaliai pravestą mokymą. Labai patiko takto laiko fiksavimo praktinis pritaikymas – puikus vizualizavimo pavyzdys.

Mano akimis mokymas pavyko – žmonės buvo įsitraukę (kai kurie net per daug J ). Tas įsitraukimas davė geresnį Lean supratimą. Tikiu toks ir yra mokymo tikslas.

Sėkmės skleidžiant Lean žinią!

Ramūnas Jakovlevas

Laboratorijos ir darbų saugos inžinierius, UAB „Fortum Klaipėda“